Джерело: Сергія Власенка затримали у «Борисполі»

Захисника екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко та народного депутата від ВО «Батьківщина» Сергія Власенка затримали сьогодні, 14 грудня, в аеропорту "Бориспіль".

Як повідомляє ТСН.ua з посиланням на власні джерела, це відбулося через невиплату аліментів його колишній дружині Наталії Окунській.

Телефон адвоката наразі не відповідає.

В свою чергу прес-служба партії "Батьківщина" повідомляє, що Власенка "безпідставно не випускають за межі країни".

За інформацією прес-служби, Державна прикордонна служба заборонила Власенку виїзд з країни і відмовилась пропустити депутата, який виїжджав за кордон для підготовки лінії захисту Юлії Тимошенко в Європейському суді з прав людини.

У "Батьківщині" нагадали, що до народного депутата "заборонено застосовувати будь-які обмеження, окрім як за рішенням Верховної Ради".

"Таким чином, жодні надумані чи сфабриковані рішення будь-яких судів не можуть бути підставою для застосування обмежень щодо народного депутата", - уточнили в партії.

"У "Батьківщині" переконані, що заборона виїзду за кордон має на меті перешкоджання належному представленню позиції Тимошенко в ЄСПЛ. Партія вважає події навколо захисника Тимошенко продовженням розгортання політичних репресій", - зазначається в повідомленні.

Як відомо, що світська левиця і екс-модель Наталія Окунська вже не перший рік воює зі своїм останнім колишнім чоловіком, адвокатом Власенком.