США почали вводити санкції проти України

Як пояснив екс-міністр економіки Віктор Суслов, заява США про зв'язок між демократією і грошима МВФ потягне за собою великі проблеми для України.
Заяву заступника держсекретаря США Філіпа Гордона про прямий зв'язок між переговорами з МВФ і проблемами з українською демократією можна розцінювати як оголошення про початок введення санкцій.
 Про це заявив екс-міністр економіки України Віктор Суслов "5 каналу", коментуючи заяву Гордона. На його думку, Україна впевнено крокує до міжнародної економічної ізоляції. Суслов пояснює, що через кримінальні переслідування опозиції та невиконання рекомендацій ПАРЄ США можуть просто не проголосувати за надання Україні чергового траншу від МВФ. 
  А кількість голосів серед акціонерів МВФ дозволяє Америці фактично забороняти будь-яке рішення фонду, зазначив експерт. "США, по суті, оголосили про початок введення санкцій проти України. 
   Те, що вони заблокують у валютному фонді надання кредиту, але очевидно цим і не обмежиться", - сказав Суслов. Проте, зазначив, він, можливі й інші санкції. "Це поганий сигнал інвесторам. Це поганий сигнал Євросоюзу, який, очевидно, ну просто, скажімо, заморозить всі попередні домовленості щодо створення Зони вільної торгівлі", - прогнозує Суслов.