Представники фракції "Батьківщини" та "Свободи" приєднаються до "ударівців" для чергування у Верховній Раді.

Про це на прес-конференціїу Києві сказав лідер фракції УДАР Віталій Кличко.

"Я розмовляв з керівниками інших фракцій, Арсенієм Яценюком таОлегом Тягнибоком, і найближчим часом, сьогодні-завтра, до нас приєднаються представники інших опозиційних сил у чергуванні у ВР", - розповів він.

Кличко запевнив, що опозиція хоче якомога швидше вирішити проблему, яка склалася у парламенті, однак, вони також не виключають варіант дострокових виборів.

"Дострокові вибори - це останнє, чим залишилося налякати партію УДАР. Ми не боїмося. Якщо потрібні будуть дострокові вибори - ми готові до них. Краще нові вибори, ніж невиконання законів і така нова Рада", - зауважив лідер фракції УДАР.

Він додав: "Ми налаштовані якомога швидше розв'язати парламентську кризу. Ми знаємо, що більшість громадян на сьогоднішній день підтримує вимогу персонального голосування".

Кличко закликав всіх українців завтра о 10.00, коли розпочнеться нарада керівників фракцій у спікера Володимира Рибака, просигналити у своїх машинах. Таким чином, на думку політика, українці мають продемонструвати свою позицію щодо кнопкодавства.

"Провладні депутати нам пропонують якийсь компроміс. Я звертаюся до кожного: який компроміс може бути між тим, ходити на роботу чи ні? Та компроміс між тим, тиснути кнопку за себе, чи за свого сусіда? Найвищий державний орган не може починати свою роботу, порушуючи закон України", - зауважив Кличко.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/482453">Gazeta.ua</a>