Революцію робить народ, а не політичні партії! - Портников. ВІДЕО

"Українців не врятують Тимошенко, Луценко, Тягнибок, Яценюк чи Кличко – українців можуть врятувати тільки самі українці"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Українці не дочекаються від політичних сил жодних змін у країні, доки не візьмуть відповідальність за долю країни на себе. Таку думку висловив Віталій Портников під час програми "Політклуб" на ТВі

"Революцію завжди здійснює народ, а не політичні партії. Не було в світі жодної революції, яку здійснювали політичні партії! Тому що народ завжди змиінює той лад, який існує у країні. Це означає тільки одне: жодних змін у країні не буде до того моменту, коли самі люди не будуть цих змін бажати. Політичні партії можуть йти до людей і роз'яснювати ту кризову ситуацію, в якій опинилася Україна. Самі люди можуть зрозуміти це і без тих партій", – наголосив Портников.

"Рядові українці можуть дочекатися змін в своїй долі тільки тоді, коли вони візьмуть відповідальність за свої майбутні вчинки на себе, а не будуть перекладати їх на "Батьківщину", УДАР і "Свободу". Українців не врятують Юлія Тимошенко, Юрій Луценко, Олег Тягнибок, Арсеній Яценюк чи Віталій Кличко – українців можуть врятувати тільки самі українці", – підкреслив Віталій Портников.