Хитрий Коломойський збирається віджати Ростов-на-Дону?

Хитрий Коломойський збирається віджати Ростов-на-Дону?

Як повідомляє Юрій Бутусов у своєму facebook, проведення референдуму в Донецькій області щодо приєднання до Дніпропетровської, це по суті відновлення історичної справедливості. Таку думку висловив заступник голови Дніпропетровської області Геннадій Корбан посилаючись на дореволюційну карту.

Як пояснює Корбан з того, що йому вдалося знайти, Дніпропетровськ називався Катеринослав і був центром Катеринославської губернії, в яку входили: вся нинішня Донецька область, частина Луганської, а також Таганрог і Ростов-на-Дону.

"Карта Коломойского" по аннексии российских территорий. ФОТО

«Дніпропетровськ до більшовицького перевороту називався Катеринославом, і був центром Катеринославської губернії, до якої входила вся нинішня Донецька область, частина Луганської. В Катеринославську губернію входили також Таганрог і Ростов-на-Дону - мене не може не обурювати, що ці міста, історично пов'язані з Катеринославською губернією були відторгнуті від неї незаконно. Ось подивіться по посиланню повіти Катеринославської губернії - Катеринославський, Олександрівський, Бахмутський, Верхньодніпровський, Маріупольський, Новомосковський, Павлоградський, Слов'яносербський. На жаль, більшовицький переворот 1917 року знищила традиційний уклад життя мешканців Новоросії. Історичну спільність мешканців Катеринославської губернії варварськи розірвали шарікови і швондеры». - повідомив заступника голови Дніпропетровської ОДА.

Gali Vo