Захарченко закликає громадян не піддаватися на "провокації активістів"

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко закликає громадян не піддаватися на "провокації активістів" і заклики до дій, які караються законом,

пише Українська правда.

Про це він заявив під час спілкування із пресою у суботу, повідомляє прес-служба МВС.

За словами Захарченка, активісти "іноді закликають до таких дій, за які в Україні передбачено кримінальну відповідальність".

Також міністр сказав, що "на масові акції, де стаються різного роду сутички, приходять одні і ті ж люди".

Захарченко вважає, що "їх наймають для підбурювання певні політичні сили".

Читайте такожМилиция о народе - пора открывать огонь на поражение

"Ці активісти закликають мирних громадян до вчинення правопорушень. І, на жаль, громадяни, які не завжди задоволені роботою міліції, піддаються на такі провокації", - сказано у повідомленні.

"Якщо у вас є інформація про неправомірні дії працівників міліції, ви завжди можете звернутися до апарату МВС із заявою. Зокрема, в чергову частину міністерства. Можете прийти до мене на особистий прийом або ж написати мені на блог. Я запевняю, що усі заяви будуть розглянуті", - заявив Захарченко.

Читайте також: Активистка сама натолкнулась на руки милиционера на рынке - заявление МВД

На запитання про те, чи понесуть відповідальність учасники п'ятничних подій біля міліції Святошинського району столиці, міністр відповів, що підбурювачі однозначно будуть притягнуті до відповідальності.

Як відомо, 12 липня працівники ринку "Шлях" і представники громадських організацій штурмували Святошинський райвідділ міліції Києва, вимагаючи покарати лейтенанта, який вдарив жінку під час конфлікту на території ринку.

Читайте також: Украинцы устали терпеть милицейскую преступность - Amnesty International

У міліції спочатку пообіцяли не переслідувати учасників штурму – і протестувальники вночі розійшлися, а в суботу начальник міліції Києва Валерій Коряк заявив, що активістів, які напали на правоохоронців біля Святошинського райвідділку, притягнуть до відповідальності.
 


Аватар пользователя ева браун

Лишнее подтверждение тому, что милиции верить- себе дороже.С одной стороны на той протестной волне нач.ГУМВД Киева купировал ситуацию и возможно реально предотвратил кровопролитие. Но с другой стороны, с точки зрения государства он попустительствовал насилию к милиции. И тут уже срабатывает принцип "Каждый за своих".Очень непростая ситуация. Опять же возвращаемся к тому, что в стране, где не действуют законы начинает применяться так называемое обычное право - право обычая.