Азаров продовжує скиглити про Митний союз

В той час як Україна активно готується до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, не можна допустити ослаблення євразійського вектора української зовнішньої політики.

Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров у середу, відкриваючи засідання Кабміну, повідомляє Gazeta.ua

"Сьогодні не можна допустити ослаблення євразійського вектора нашої зовнішньої політики, втрату ринку для наших товарів і послуг в країнах Митного союзу, а певні негативні наслідки вже проявляються", - сказав він.

Азаров зазначив, що Україна несе втрати через скорочення обсягів взаємної торгівлі товарами і послугами.

"Хочу підкреслити, що підписання Угоди про асоціацію між Україною і ЄС не перешкоджає поглибленню відносин з Митним союзом у рамках розширення вже існуючої зони вільної торгівлі", - додав прем'єр.

Читайте також: У Путина есть несколько направлений для срыва подписания соглашения Украины и ЕС, - политолог

Він повідомив, що найближчим часом буде завершено аналіз наслідків підписання Угоди про асоціацію з ЄС для розвитку коопераційних зв'язків між підприємствами України та МС,зокрема, в ракетно-космічній, машинобудівній, авіапромислової та оборонній сферах.

Крім того, прем'єр доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі України спільно з МЗС прискорити підготовку конкретних пропозицій щодо приєднання до окремих угод та технічних регламентів МС.