Шкіряк: Відставки і ганебна втеча ватажків терористичних банд - яскраве підтвердження фіаско путінських проектів в Україні

Зорян Шкиряк

Миттєві відставки і ганебна втеча ватажків терористичних банд ДНР-ЛНР, бородая і болотова, а також панічна істерика гіркіна-стрілка, ще одне яскраве підтвердження остаточного фіаско рашистських путінських проектів "ДНР-ЛНР-Новоросія".

Здулися! Ганебні щурі тікають з потопаючого "кремлівського корабля". Вони відчувають наближення розплати за свої криваві злодійства і намагаються врятувати свою "шакалячу шкуру"... Не вдасться, дістанемо!

Кремлівський психопат сильно нервує... Отже, у путіна залишився останній безглуздий аргумент, щоб лякати і шантажувати Україну і світ - так званий "гуманітарний конвой". Втім, уже всім все зрозуміло. Полізе - битимемося! На українській землі агресор буде знищений.

По приказу Путина создана "ликвидационная бригада" ГРУ-ФСБ для уничтожения главарей террористов, - Шкиряк

Наступ сил АТО триває, щодня від терористів звільняються нові населені пункти. ЗСУ та Нацгвардія закріплюються на своїх позиціях на околицях Донецька та поблизу Луганська, продовжують оточення терористів і готуються до вирішального удару. Знищується значна кількість живої сили і техніки терористів.

Переможемо! Слава Україні!