На Львівщині чоловік підпалив себе перед міськрадою. ФОТО-ВІДЕО

На Львівщині 50-річний житель Червонограда облив себе бензином і підпалив на площі біля міської ради.

Про це інформує відділ зв’язків з громадськістю ГУ МВС у Львівській області.

Згідно з повідомленням, 15 жовтня 50-річний житель міста Червонограда поблизу приміщення міської ради облив себе бензином і підпалив. Мимовільні очевидці трагедії кинулися рятувати чоловіка, погасили вогонь і викликали швидку допомогу. Потерпілого госпіталізували до лікарні з термічними опіками. Медики діагностували в нього 15% опіків тіла.

 Як повідомив голова міської організації "Свобода" потерпілий неодноразово звертався до депутата міської ради Ірини Вовків з проханням влаштувати його директором школи.

Таким чином Тарас Стародуб прокоментував Zaxid.net, те, що чоловік мав при собі два плакати з надписами «Ні свавіллю «Свободи»!» і «Дякую пані Вовків!» (Ірина Вовків є депутатом міськради від ВО «Свобода» – ред.).

«Цей чоловік неодноразово звертався до пані Вовків і до інших депутатів з проханням, щоб його особисто чи його дружину влаштувати директором школи, не розуміючи при цьому, що депутат не має таких повноважень. Мені дуже прикро, що через свої особисті негаразди люди в нас доходять до таких акцій. Людина не могла себе реалізувати, влаштувати себе в житті, і думала, що депутати мають бозна-які повноваження. Я це можу пояснити тільки цим», – зазначив Тарас Стародуб.

Водночас Тарас Стародуб не зміг ані спростувати, ані підтвердити інформацію про те, що чоловік є помічником Ірини Вовків.

Як стало відомо, для самоспалення чоловік вилив на себе дві баночки бензину.