До Києва прибули два потяги з "тітушками", озброєними палицями та бітами" - Свобода

На залізничну станцію "Київ-Московський" (за адресою: Залізничне шосе, 6) прибули два потяги із приблизно 40 вагонів без жодних розпізнавальних знаків. У поїздах перебувають особи характерної кримінальної зовнішности, деякі з них уже почали вивантажуватися з потягів. Прибулі озброєні палицями та бітами.

Про це вранці 15 грудня 2013 року повідомив народний депутат України від ВО "Свобода" Михайло Блавацький, який щойно повернувся із залізничної станції, повідомляє прес-служба партії

"З иншого боку від залізничної станції, по вулиці Саперно-Слобідській, розташувалися більше 30 автобусів, що приписані до київських АТП 7103, 7008 та инших. На перехідному мосту із Залізничного шосе на вулицю Саперно-Слобідську розташувалися міліціянти, які, вочевидь, охороняють "тітушків". Також, як повідомляють свідки-таксисти, з самого ранку на місці перебували депутати-"регіонали", які поводилися нахабно, заявляючи: "Сєводня будєте работать на нас, ми вам всєм пакажем!".

Вважаю, що ці два потяги з людьми – це цілеспрямована провокація, яку готує влада до нинішньої велелюдної акції опозиції. Попереджаємо режим, що їхні плани вже викрито, тож у разі будь-яких провокацій на Майдані вся відповідальність ляже особисто на Януковича", – заявив народний депутат України свободівець Михайло Блавацький.