У 132 округ менти звезли вже понад тисячу «тітушок». Ввечері очікуються погроми

Влада продовжує підтягувати в Первомайськ бойовиків для зриву повторних виборів до Верховної Ради України по 132 округу. Наразі на в’їзді в Первомайськ вишукувались 18 автобусів з людьми спортивної статури, які на запитання журналістів відповідають, що їх привезли з Миколаєва проголосувати за голову облдержадміністрації Круглова.

Одночасно народним депутатам від «Батьківщини» Ігорю Бриченку та Михайлу Апостолу на в’їзді в Первомайськ з боку Миколаєва вдалось зупинити ще 12 автобусів з невідомими, які сказали, що їдуть в Первомайськ «на екскурсію».

Біля 15 години до місця блокування автобусів прибув народній депутат України від Партії Регіонів Юрій Гержов. У ході переговорів з представниками опозиції Гержов підтвердив, що «екскурсанти», дійсно, були найняті Партією Регіонів для поїздок по виборчих дільницях. Гержов пообіцяв, що до 22 години ночі «тітушки» не братимуть участь у погромах і дадуть можливість розпочати підрахунок голосів.

Як стало відомо з міліцейських джерел, 15 грудня біля 20 години одночасно на всі виборчі дільниці мають увірватись «тітушки». У цей момент буде здійснюватись вкидання фальшивих бюлетенів. У разі, якщо вкидання зробити не вдасться, загін «тітушок» має вщент розгромити таку дільницю й розбити урни.

Координує діяльність бандитів безпосередньо начальник Первомайського міськрайонного відділу УМВС України по Миколаївській області полковник міліції Іван Примак.

Одночасно спостерігачі фіксують масові фальсифікації безпосередньо на дільницях. Так, наприклад, за повідомленням спецкореспондента «НикВести» Володимира Силякова, у селі Богачівка Кривоозерського району на дільниці №480377 працює схема, яка полягає в тому, що людей підвозять до сільради, дають їм телефон з фотокамерою й відправляють голосувати. Аналогічна ситуація на дільниці №480389 в Кривому Озері.

У село Мигею прибуло 3 автобуси з «виборцями», які вже мають на руках бюлетені з позначкою за губернатора Круглова.

З огляду на це довірені особи кандидата в народні депутати від опозиції по 132 виборчому округу Аркадія Корнацького звернуться до ЦВК з тим, щоби там була створена спеціальна комісія щодо ситуації, яка склалась на окрузі. Окрім того, А.Корнацький вважає за необхідне, щоби уповноважений представник ЦВК негайно виїхав до Первомайська на власні очі переконався в тому, що там коїться.