Сергій Лещенко: Українці в Коннектикуті, інформуйте вашого сенатора про Клюєва

Депутат і номінальний власник корупційного символу України резиденції Межигір"я Сергій Клюєв побував днями у Вашингтоні на "молитовному сніданку", після чого зустрівся з сенатором Крісом Мерфі.

Мерфі – голова європейського підкомітету в комітеті із міжнародних справ Сенату США.

А Клюєв у парламенті обійняв посаду голови групи дружби між Верховною Радою і Конгресом США.
Але цікаво, чи інформував Клюєв під час побачення з Мерфі, що той зустрічається не з керівником "групи дружби", а з фізичною особою, адже Клюєв не оформлював відрядження до США представляти парламент.
Ось таку відповідь я отримав із Верховної Ради.
 


Про плодотворність зустрічі Клюєва з Мерфі свідчить той факт, що через тиждень керівник Мерфі сенатор Менендез вніс до Сенату проект резолюції про негайні фінансові санкціїпроти української верхівки включно з братом Клюєва.
А про звичаї української політики говорило те, що поки Клюєв проводив зустрічі у Вашингтоні, його картка, всупереч закону, голосувала в Києві.


Було би гарно, якби українська діаспора штату Коннектікут інформувала свого представника в Сенаті, що витрачати час американських платників податків можна з більшою користю, ніж у товаристві прачок репутації Януковича, що подорожують з приватними візитами.

Сергій Лещенко

Журналіст "Української правди"