У Львові надзвичайний стан, за одну ніч випала потрійна місячна норма снігу. ФОТО - ВІДЕО

За ніч у Львові випало 20,9 мм снігу, що майже в півтора разу більше, ніж за вчорашній день, інформує Львівський гідрометцентр.

За прогнозами синоптиків, снігопад триватиме сьогодні протягом усього дня, повідомляє ZAXID.NET

Як повідомлялось, через забиті снігом колії у Львові вранці 15 березня з рейок зійшов трамвай маршруту №2. Згодом ще три трамваї зійшли з рейок.

14 березня у Львові випала місячна норма опадів. Метеорологи прогнозують  у місті та області. У зв'язку з цим надзвичайники звозили на захід України додаткову снігоприбиральну техніку. У міській раді повідомили, що комунальні служби посиленно прибирають місто від снігу, але ситуацію погіршують безперервні снігопади. Перевізники кажуть, що на маршрути вийшли всі автобуси.

Близько 15-ї години у Львові припинили рух тролейбуси, трамваї та міськи автобуси. Служби таксі або відключили телефони або не відповідають.

Після 18-ї люди масово ідуть додому пішки. Намагаються зупиняти попутки проте попутки не зупиняються.

32-річна Оксана Задорожна йшла пішки від мотозаводу на Городоцькій до Галицького перехрестя три години. "На узбіччі стоять приватні автомобілі, які не можуть виїхати, повідомляє gazeta.ua

Не дай Боже сьогодні комусь народжувати, вмирати або горіти не приїде ні швидка, ні міліція, ні пожежна.", - каже жінка.

24-річна Галина Сорока не змогла купити хліба в жодному магазині на вулиці Зеленій та бічних вулицях. "Продавщиця розказувала, що такого ще не памятає за час роботи.

Люди зранку розкупили хліб, більше нічого не привезли". В супермаркеті "Барвінок" на вулиці Петлюри до кожної каси вишикувалася величезна черга. Люди купують по кілька пакетів молока, по кілька пачок масла, круп, картоплю.

Місцеві продавщиці розповідають, що будуть ночувати у магазині, адже зранку не зможуть добратися на роботу на 8-му годину. 28-річному Тарасу Мельнику, що працює охоронцем в бізнес-центрі на проспекті Чорновола начальник повідомив телефоном, що він залишиться чергувати і на наступну добу тому що зміна не зможе приїхати 

 Фото Mustafa Nayyem