Партії "УДАР", "Батьківщина" та "Свобода" вже домовились про єдиного кандидата в мери Києва, але його ім'я стане відомим, коли оголосять вибори.

Про це в ефірі 5 каналу заявив народний депутат від фракції "УДАР"Павло Розенко, повідомляє Gazeta.ua

За його словами, причина, чому опозиція досі не назвала спільного кандидата на посаду голови Києва, полягає у відсутності самого факту проведення виборчих перегонів у столиці.

Водночас, Розенко запевнив, що у лавах опозиціонерів існують усі потрібні домовленості та план проведення виборів у Києві.

"Не треба перебільшувати ситуацію. І справді опозиція домовляється. Для нас головне - сам факт призначення виборів", - сказав політик.

"Принципова позиція полягає в наступному: мають бути єдиний і об'єднаний кандидат від опозиції на посаду мера, а також об'єднана єдина команда у мажоритарних округах: по кожному мажоритарному окрузі - узгоджений кандидат у Київраду", - уточнив Розенко.

Нагадаємо, у ЗМІ з'явилася інформація, що лідер партії "УДАР" Віталій Кличко запропонував свого молодшого брата Володимира Кличка в якості єдиного кандидата від опозиції на виборах мера Києва. В "УДАРі" відмовляються це коментувати.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_v-udari-zayavili-scho-domovilis-z-opozicieyu-pro-edinogo-kandidata-na-posadu-kij/487331">Gazeta.ua</a>