Лідери опозиції не можуть дістатися Ужгорода через сніг

Мітинг опозиції «Вставай, Україно!» в Ужгороді, запланований на 15:30, досі не розпочався. За словами кореспондента Радіо Свобода, на 15:20 був запланований вихід лідерів опозиції Арсенія Яценюка, Володимира Кличка й Олега Тягнибока до преси, а потім мітинг повинен був рушити з площі в напрямку до будівлі Закарпатської обласної ради. 

Як повідомили представники «Фронту змін», через складні погодні умови лідери опозиції затримуються «на 15-20 хвилин».

Як повідомляє кореспондент РадіоСвобода, наразі на площі Театральній в центрі Ужгорода зібралися, за різними оцінками, від 500 до тисячі людей. Переважно це молоді люди віком 18-30 років, людей старшого віку дуже мало. На площі видніється близько 20 прапорів ВО «Свобода» і приблизно удвічі більше прапорів «Батьківщини».

Крім того, молоді люди тримають у руках лозунги «Юлі – волю» і «Ми – за достойну пенсію».

Приблизно за дві години до планованого початку мітингу закарпатський правозахисник, громадський діяч Володимир Феськов на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook розповів, що студентам Ужгородського університету пропонують гроші за участь у сьогоднішньому мітингу опозиції: «Учора дзвонили студенти УжНУ які проживають в гуртожитках і повідомляли, що їх купують за участь у мітингу в рамках загальнонаціональної акції-протесту «Вставай, Україно!» в Ужгороді. 2 години за 50 гривень під цим снігопадом?», – написав Володимир Феськов.

Цілу ніч і майже цілий день в Ужгороді і по всій території області триває сильний снігопад, перевали між Закарпатською й Львівською областями засніжені, 12-у годину поспіль там працює важка техніка рятувальників. За їхніми даними, тільки упродовж ночі відбуксирували 56 автомобілів.