Жодних послаблень будь-кому, хто порушує закон, - Олександр Турчинов

«Виконавча влада і силові структури отримали чіткий наказ від Верховної Ради України і від Голови Верховної Ради, виконувача обов’язки Президента: жодних послаблень будь-кому, хто порушує закон, ходить зі зброєю та використовує її, незалежно від того, де це відбувається - у Києві, Львові, Донецьку чи Харкові, не буде», - заявив Голова Верховної Ради, в.о. Президента України Олександр Турчинов у суботу під час пленарного засідання.

Керівник парламенту звернувся до колег з опозиції з проханням давати об’єктивну оцінку ситуації.

«Ви не гірше нас знаєте, хто організовує масові заходи протесту в Східній Україні - це агентура Кремля, яка створює провокації, - зазначив Олександр Турчинов. - Я прошу, щоб ми називали речі своїми іменами».

«У нас один закон для всіх. А ті, хто сьогодні намагається дестабілізувати ситуацію, захоплювати приміщення, діяти з порушенням Конституції і законів, працюють на тих, хто сьогодні робить анексію території України, працюють на ворогів українського народу», - сказав Турчинов, наголосивши, що на подібні протизаконні дії буде відповідна реакція правоохоронних органів.