Віктор Маруняк: Партія регіонів поділила людей на 17 сортів. Вони вважають людей біомасою

 

Віктор Маруняк каже, що в Україні є два шляхи: еволюційний та революційний. Фото надане редакцією газети "Вгору"
Віктор Маруняк каже, що в Україні є два шляхи: еволюційний та революційний. Фото надане редакцією газети "Вгору"

В України є два шляхи: еволюційний та революційний. Про це в інтерв'ю "Газеті по-українськи" заявив сільський голова Старої Збур'ївки Голопристанського району Херсонської області Віктор Маруняк.

"Еволюційний зовсім поруч, можемо його спробувати. Якщо ж не вийде, то буде революція. У цієї влади немає відчуття самозбереження — настільки вона чудить, налаштовує проти себе людей, що аж дивуєшся. Як ви вже такі нахабні, то хоч би хитрі були. Дивлюся навіть по нашій районній адміністрації — це ж дурні на всю голову. Папірець прийшов у село на осередок Партії регіонів. Помилилися, передали мені. Пишуть: провести зібрання осередку. Головне питання порядку денного — ревізія чисельного й якісного складу осередку. Коли прочитав, офіґєл! Вони ще 2004-го ділили країну на три сорти. А тепер поділили на 17 — "по мере ценности для партийной организации". Серед перших — народні депутати Верховної Ради, це ясно. Сільські голови — сьомі. Лікарі — десяті. Пенсіонери, їхній залізобетонний електорат, на останньому місці — після безробітних. Вони вважають людей біомасою", - зауважив сільський голова.

За його словами, так далі тривати не може і повинно щось відбутися.

"Тому що ця влада абсурдна. Щодня присилають нам якісь розпорядження. У кожному другому є слово "оптимізація" — шкіл, бібліотек, музичних шкіл. Писали б уже просто — "закрить", - додав він.

Повністю інтерв'ю читайте тут.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_partiya-regioniv-podilila-lyudej-na-aa7-sortiv-silskij-golova/431609">Gazeta.ua</a>