Те, що на посаді прем'єра України залишив президент Миколу Азарова, то це ознака того, що влада заплуталась остаточно, та не знає, що їй робити далі.

Про це в коментарі Gazeta.ua сказав український казкар Сашко Лірник(справжнє ім'я Олександр Власюк - ред.).

"Те, що Азарова залишили – це говорить про те, що влада просто не знає, що далі робити. На своєму досвіді, як інженер, бачу, що все зупинилось і лишилось працювати пів року, а далі все зупиниться", - пояснив він.

За його словами, "наступний уряд, який буде призначений – це будуть жертви. Тобто їх принесуть в жертви. Цей уряд нічого не вирішує і не може. Люди, які там зібралися, то вони неадекватні. Фаріон гарно сказала, або недоумки, або упереджені".

"Треба повністю змінити владу, прибрати олігархів, тоді можна буде говорити про уряд, бо в цій системі координат, де правлять олігархічні сім'ї, то абсолютно не має значення хто буде головою та членом Кабміну", - додав казкар.

"Це не уряд, і не влада – а страх Божий і сміх. Змінитись це може лише тоді, коли буде революція, бо коли  чемно та з поклонами, то нічого не зміниш. А революція може бути тоді, коли до нашого народу дійде, що немає коли відсиджуватися, коли зачепить за живе", - резюмував він.

Нагадаємо, 13 грудня Верховна Рада 252 голосами дала згоду на призначення Миколи Азарова прем'єром.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/472825">Gazeta.ua</a>