Кримські татари готові дати відсіч спробам відторгнення автономії від України

Голова Меджлісу Рефат Чубаров вважає, що сепаратизм на півострові може мати катастрофічні наслідки.

Кримськотатарський народ готовий протистояти сепаратистським силам в разі спроб дестабілізувати ситуацію в Криму. Про це в коментарі ZN.UA повідомив глава Меджлісу Рефат Чубаров.

"Кримські татари, навіть в умовах такої невиправдано затягнувся з вини українських політиків процесу відновлення їх прав на своїй землі, чудово усвідомлюють ступінь катастрофи, яка може спіткати Крим і всіх його мешканців у разі будь-яких спроб відторгнення Криму від України", - підкреслив глава Меджлісу.

Читайте також: Меджліс кримських татар скликає масовий мітинг проти диктатури – Чубаров

"Відповідно, автори і провідники будь-яких експансіоністських задумів щодо Криму повинні виходити з того, що в особі кримських татар вони отримають гідну відсіч", - сказав Чубаров.

Нагадаємо, президія Верховної ради Криму 4 лютого постановив "в умовах завзяття до влади груп націонал-фашистського толку" ініціювати проведення загальнокримського опитування про статус півострова. Депутати також обговорювали можливість звернення до президента і Держдумі Російської Федерації із закликом виступити гарантом непорушності статусу автономії Криму.

Читайте також: Крымская власть учит школьников: татары - пособники нацистов

Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження у зв'язку з підготовкою до посягання на територіальну цілісність України через події в парламенті Криму.