Справжня явка на так званий референдум не більше 30%, - Джемілєв

99 % кримських татар не голосували на референдумі, а загальна явка не перебільшує 30%

Якщо десь когось і помітили на виборчих дільницях, то це поодинокі випадки. Проте, певно що, від цього бойкоту мало що залежить.Таку думку у коментарі УНН висловив екс-глава Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, повідомляє УНН.

"Ось наприклад я спілкувався із товаришами у Бахчисараї. Так мені сказали, що там максимум проголосували 30% людей. Хоча офіційно оголошують про 64% явки. У Білогорському районі - там також у межах 30%.Тому як і хто голосує на цьому "референдумі", певно що не має ніякого значення. Оскільки офіційно показують ту цифру, яку потрібно", - сказав М.Джемілєв.

Він також зазначив, що справа не лише у кримськитх татарах та їхньому бойкоті "референдуму".

Мустафа Джемілєв: краще смерть, ніж нова депортація

"Справа у загальній явці населення. Представники Меджлісу побували на багатьох виборчих дільницях у Криму і кажуть, що явка населення в межах 30%. Можливо десь у містах, де більше російськомовного населення, таких як Керчь, явка і становить до 50%. Проте це сумнівно. Адже навіть тоді, коли відбуваються вибори до місцевих органів влади і спалахують пристрасті, то й тоді явка на вибори десь у межах 52%", - зазначив політик.

Окрім цього він зазначив, що загальна явка населення по Криму, а тим більше у районах, де мешкає багато кримських татар, не може становити 70%

"Коли бойкот референдуму, оголошений кримстькими татарами, - це понад третина населення, то казати про явку у 70% - це вже смішно. Але прогнозувати щось на завтра - дуже важко. Поки що ситуація досить напружена", - резюмував М.Джемілєв.