Олег Медведєв: Якщо Колесніченко визнає заочні діагнози, то хай лікує латентний гомосексуалізм, який у нього ''виявила'' психіатр Берадзе

Олег Медведєв

Професійний борець за Україну лише для російськомовних і без педерастів Вадим Колесніченко не залишається байдужим і до Юлії Тимошенко. Чи це любов у нього така, чи місце у списку ПР собі вислужує, не знаю.

Агроном за освітою, захопився медициною. Десять днів тому наявність синців на тілі Юлії Тимошенко він пояснив алергією на заморські делікатеси. Сьогодні він продовжив "обстеження" Ю. В. й пустився в чергові просторікування на тему її хвороби. Її "болезнь" йому чешеться неначе якась власна короста.

Наскільки мені відомо, в медицині не прийнято ставити заочні діагнози. Але якщо вже Вадим порушує цей принцип і визнає можливість дистанційного визначення хвороб, то хай вже тоді лікує свою, яку йому на відстані визначила відомий психіатр Тіна Берадзе – "латентная фаза развития гомосексуализма в психике личности".

Я особисто нічого не стверджую, лише цитую Тіну Берадзе і то лише тому, що сам Колесніченко постійно ставить заочні діагнози іншим.