"Коли всі права узурповані, країна має право повстати" - Луценко зірвав оплески у суді ( gazeta.ua )

 

Юрій Луценко відмовився від дебатів. Фото: new-sebastopol.com
Юрій Луценко відмовився від дебатів. Фото: new-sebastopol.com

Сьогодні в Апеляційному суді проходять дебати захисників Юрія  Луценка, але сам Луценко від дебатів відмовився.

"Шановний суд, я не маю бажання дебатувати, це не процес, а пародія, реалізація плану Януковича, яка зветься "сказку сдеалать былью".

Він зазначив, що вісім місяців постійно вимагав лікування, але тільки через 8 місяців під впливом европейської активності його перевели з бетонного мішка у "єврохату".

"Як кажуть, піпець, - я побачив ліжко, білий унітаз. Мені принесли почесний сервіз із камери Юлії Володимирівни. Кажуть, що в мене немає гепатиту, їм все рівно, що пишуть лікарі. У нас же всі  спеціалісти в гінекології та історії. В цій справі немає жодного аргументу. Я звинувачую вище керівництво України, генпрокурора Пшонку, Вищу раду юстиції, та інших, що до мене, як і до тисяч менш публічних людей правосуддя є замовним".

Наразі у залі суду присутні народні депутати Юрій ГримчакТарас Стецьків, Анрій Парубій, Володимр СіленкоВіктор Уколов, а також старший син Луценка Олександр. Біля 12 години там з'явилася Олександра Кужель.

Луценко також процитував громадського діяча про те, що "коли всі права узурповані, країна має право повстати". Після цього, всі люди які знаходилися в залі суду довго йому аплодувавли. Зараз у суді об'явлена перерва.

 Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_koli-vsi-prava-uzurpovani-krajina-mae-pravo-povstati-lucenko-zirvav-opleski-u-su/436068">Gazeta.ua</a>