Соскін: Антифашистський мітинг – це провокація антиукраїнських сил

 В Києві 18 травня майже одночасно будуть проводитися дві різних акції – акція опозиції в рамках кампанії «Вставай, Україно» і так званий антифашистський мітинг. Олег Соскін, голова Української Національної Консервативної партії прокоментував причини проведення цього так званого мітингу антифашистів.

«Зрозуміло, що ця акція організована згори. Однак, чи розуміє Янукович наслідки того, що він випускає цього штучного гомункулуса? Правлячий режим вирощує небезпечного мутанта, те, що абсолютно не притаманне українцям.
Треба ще раз підкреслити, що фашизму, як явища, взагалі не існує. Як відомо, фашизм – це італійський рух, що був пов’язаний із синдикалізмом-корпоративізмом, назва якого походить від слова «фасції» - традиційного атрибуту царської влади в Древньому Римі, пучки в’язових чи березових гілок. І гітлерівці не були фашистами, їхня партія називалась Націонал-Соціалістична робітнича партія Німеччини, вони для самоозначення ніколи не використовували слова «фашисти».Отже, фашизм - це витвір кадебістсько-комуністичної пропаганди.Тому немає ні предмету для проведення подібних акцій, ні причини. Взагалі немає проти чого виступати.
Але в такому випадку дану акцію треба розглядати, як штучно розроблену провокацію. В її здійсненні, в першу чергу, зацікавлені антиукраїнські, антидержавні сили. Зокрема, всередині держави це мафіозні структури, які хочуть встановити диктатуру, і треба підкреслити, що правлячий режим поступово набуває все більше рис мафіозного режиму, а з другого боку, це зовнішні антиукраїнські сили в особі кадебістського Кремля, Москви. Відповідно, як виглядає, це також Медведчук, якого вважають представником п’ятої колони.
Як відомо, Медведчук – це особа, яка завжди боролась проти українських націоналістів. Недарма він був адвокатом Василя Стуса, і відомо, чий цей суд завершився – концтаборами і трагічною смертю поета. І це тавро з Медведчука ніколи не зійде, якби він зараз не перефарбовувався. Адже він, як виглядає, є одним з тих, хто причетний до страждань і знищення Стуса.
Тому особи, які сьогодні формують провокації, так звані антифашистські марші – це вороги України. Якщо їм щось тут не подобається – нехай виїжджають з України до своїх московських господарів. Тут їм не місце, адже їхня діяльність спрямована на досягнення однієї мети – знищення України. Це послідовники Сталіна і Кагановича, які сьогодні продовжують здійснювати геноцид проти українців. А, як відомо, Сталін знищив українців набагато більше ніж Гітлер, це два ката українського народу, і невідомо, хто з них був страшнішим україножером. Але очевидно, що головним ворогом України завжди була Московія, в тому числі московські комуністи-більшовики, які масово знищували  українців.
Тому кияни і громадяни України повинні дати гідну відсіч 18 травня провокаторам та україножерам. Треба раз і назавжди вичистити їх з терен нашої держави. Україна повинна вилікуватися від комуністичної кадебістської хвороби. Врешті-решт треба зробити те, що зробили інші посткомуністичні країни - провести люстрацію агентів КДБ і вищої комуністичної номенклатури. Це має бути головне завдання всіх патріотичних, національних, здорових проєвропейських сил», - зазначив Олег Соскін. 

   OSP-UA.INFO