Росія стягує армію до кордону з Україною, - Парубій

У прикордонних з Україною районах зосередилася значна кількість військової техніки і особового складу Збройних сил Російської Федерації. Вони готові в будь-який момент почати активні дії.

Про це заявляє Секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Парубій, повідомляє Інтерфакс-Україна

"Тільки за останню добу, незважаючи на те, що президент Росії Путін повідомляє про відведення військ від нашого східного кордону, у нас є інформація, що 15 червня збройні сили Російської Федерації до прикордонних з Україною районах передислокували окремі підрозділи 76-ї Псковської десантної штурмової дивізії, а також чотирма військово-транспортними літаками Іл-76 здійснено перекидання особового складу - близько 150 військовослужбовців та техніка 76-ї десантної штурмової дивізії на аеродром Міллерово, який розташований у 20км від кордону з Україною", - сказав він на брифінгу в понеділок у Києві.

Российские танки на Донбассе - реакция Кремля на срыв его плана, - Тымчук

Крім того, за словами Парубія, планується відправка до прикордонних з Україною районах батальйону тактичної групи берегових військ Північного флоту РФ.

Від також зазначив, що чисельність особового складу Збройних сил РФ, "який готовий в будь-який момент перейти до більш активним і агресивним діям", зосереджену поблизу державного кордону України на території РФ, становить 16 тис військовослужбовців, на території Криму - до 22 тис військовослужбовців, і на території Придністровської Молдавської Республіки - до 3,5 тис.