Бандитизм і узурпацію влади Янукович називає "модернізацієй України"

Президент Віктор Янукович вважає, що нинішній державотворчий процес відбувається за принципами, проголошеними у Декларації про державний суверенітет України. 

Про це йдеться у зверненні Януковича до Українського народу з нагоди 23-ї річниці від дня прийняття Декларації про державний суверенітет, повідомляє  Тиждень.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

За словами Януковича, цей документ «започаткував сучасний етап українського державотворення, став переломною віхою в історії нашого народу».

Янукович підкислив, що «ухвалення Декларації є яскравим проявом волі українців до свободи, рішучим кроком на шляху здобуття нашою державою незалежності».

«Базуючись на принципах, проголошених у Декларації, ми будуємо модернізовану демократичну правову країну, в якій буде забезпечено гідне майбутнє кожному громадянинові», - йдеться у зверненні.

Дивіться також: У Януковича в голове записано: Украину должны грабить донецкие - Луценко . ВИДЕО

Як повідомлялось, у нещодавній доповіді «Країни перехідного періоду 2013: Авторитарна агресія і тиск режиму суворої економії» міжнародної правозахисної організації Freedom House йдеться про зростання авторитаризму в Україні.


Аватар пользователя ева браун

Очень своеобразное представление у Януковича о демократическом правовом государстве!