Ющенко "повівся" на фокуси доктора Пі, побачивши його по телевізору

Колишній президент особисто вирішив привітати світлу голову з вгадуванням 30 мільйонів цифр у числі Пі. Віктор Ющенко, будучи президентом, сам виявив бажання зустрітися зі скандальним "доктором Пі" Андрієм Слюсарчуком, побачивши його по телевізору.

Про пишеГазета Киевская, посилаючись на інформацію слідства. Про організацію зустрічі з Ющенком в слідстві кажуть, що ніхто президенту доктора Пі не нав'язував. Віктор Андрійович нібито сам побачив по телевізору рекорд з вгадування 30 млн цифр у числі Пі і вирішив особисто привітати таку світлу голову.

Дав завдання запросити Слюсарчука в будинок з химерами, і там же відбулася зустріч. Ющенка у цій справі не допитували, але його оточення говорить, що указ про створення Інституту мозку був підготовлений після зустрічі зі Слюсарчуком, але без його участі.

Хоча сам шарлатан і розповідав, ніби він готовий очолити таку установу. Указ не скасований, але й не виконаний - Кабмін Тимошенко не дав грошей на цю установу і, можливо, таким чином випередив призначення містифікатора на відповідальний пост. Як повідомлялося, Андрій Слюсарчук був арештований в кінці 2011 року.

Зараз псевдодоктору пред'явлено звинувачення за чотирма статтями КК: шахрайство, заподіяння тяжких тілесних каліцтв, що спричинили смерть шляхом особливого мучення, незаконна лікарська діяльність та використання підроблених документів. Йому загрожує до 10 років в'язниці.