Шустер заслужив у Януковича почесне звання

Віктор Янукович присвоїв генеральному директору товариства «Савік Шустер Студія» Савіку Шустеру звання «Заслужений журналіст України». Про це йдеться в Указі президента № 474/2012.

«Присвоїти почесне звання «Заслужений журналіст України» Шустеру Савіку - генеральному директорові товариства «Савік Шустер Студія», - сказано у документі.
Також почесне звання заслуженого журналіста присвоєно завідувачеві відділу творчого об’єднання спортивних програм Національної телекомпанії України Андрію Столярчуку.
Ці почесні звання двом журналістам присвоєні указом про відзначення державними нагородами України спортсменів- «за досягнення високих спортивних результатів на ХХХ літніх Олімпійських іграх у Лондоні, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України»
Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що політичний телепроект "Народний список" з Наталією Королівською, яку на замовлення НТКУ виробляє "Савік Шустер студія". Формат програми затверджував політтехнолог з Адміністрації президента Ігор Шувалов, який, звичайно, заперечив свою причетність до цього проекту.