"Поведінка Януковича нагадує позу страуса", - Павловський

Народний депутат від "Батьківщини" Андрій Павловський обурений поведінкою уряду та президента щодо "торговельної війни" з боку Росії.

"Поведінка нашого уряду, особисто Азарова, Януковича нагадує мені таку "позу страуса". Вони роблять вигляд до останнього часу, що нічого не відбувається, що нічого страшного.

А разом з тим серйозна проблема існує. І що це за ринкова економіка, що економічні проблеми можна вирішувати дзвінками президентів один іншому? Це якісь феодальні відносини", - сказав він в ефірі телеканалу ТВі.

Нардеп вважає, що Україні варто поскаржитися до СОТ.

"Якщо говорити про спокійний і цивілізований шлях (як врегулювати ситуацію — ред.), то слід нагадати, що і ми і Росія є членами СОТ. Там є відповідна арбітражна комісія. Є певні обмеження, коли можна отак припиняти потік товарів, коли вводити санкції. На мій погляд, зараз з боку Росії є пряме і грубе порушення міжнародних норм торгівлі. Тому я дивуюсь, чому наш уряд досі не подав скаргу до СОТ. Чому ми не використовуємо ці міжнародні важелі? Якщо Росія не права, то вона повинна понести за це покарання. І проти неї повинні вести санкції в рамках СОТ", - наголосив Павловський.

Gazeta.ua