Позор Богословской и Кузьмина перед американцами и европейцами на форуме YES

«Ренат Кузьмин, глава МИД Грищенко и Инна Богословская - "герои" нынешнего YES. Я не помню такого позора украинских властей!!! даже Янукович никогда так не позорился» - пишет журналистка Кристина Бердинских.  

 

«Тему Юлії Тимошенко організатори поставили відразу після російського обіду з ікрою, блінами, водочкою, перепілками та Бурановськими бабушками... Оригінальний підхід "пом"якшити тему". На сцені Немиря та Інна Германівна та Рінат Кузьмін. Мда...» -рассказывает в Фейсбуке исполнительный директор «Института массовой информации», журналист  Вікторія Сюмар.

 

"Весь пафос Інни Германівни з розповіддю про те, як Тимошенко підробила газові директиви Немиря розбив одним кроком: попросив підняти руки тих, хто вважає, що причина справи Тимошенко лежить у кримінальній площині.Дві підняті в залі руки стали вироком всім зусиллям влади та найнятим ними піарслужбам. Кучма, Пінчук, Квасьнєвський, Більдт і навіть Королевська сиділи з опущеними руками:)"

 

«Ренат Кузьмін, який оголосив, що ніколи не був прихильником жодної партії, щойно заявив: У ГПУ є достатньо підстав, щоби всиунути проти Тимошенко нові звинувачення. Гробова тиша в залі на фоні кам"яних обличь американців та європейців. Схоже, навіть російські Бурановські бабусі ситуацію на вечір вже не виправлять...

 

"А теперь публичный выпад Кузьмина в сторону США: «Мы намерены предъявить экс-премьеру новые обвинения. Я обращаюсь к властям США, чтобы они дали добро поездку следователей прокуратуры в США чтобы допросить Лазаренко, Мельниченко чтобы допросить их и установить истину».

 

UAINFO