Наступні декілька годин продемонструють чому насправді відданий Янукович, - Голова Комітету Європарламенту

Голова комітету у закордонних справах Європейського парламенту Ельмар Брок серйозно занепокоєний через ухвалення антидемократичних законів провладною більшістю Януковича у Верховній Раді 16 січня.

Про це йдеться в заяві, яку розповсюдили прес-служба Ельмара Брока.

"Я стурбований через те, що відбулося учора в українському парламенті. Не тільки тому, що закони ухвалювалися з очевидним порушенням базових демократичних правил (без жодного попередження про їх внесення до порядку денного, з голосуванням, яке не можна перевірити тощо). Їхня мета і наслідки суперечать міжнародним зобов'язанням України як члена і головуючої країни в ОБСЄ, члена Ради Європи, партнера ЄС", - сказав він.

"Ці закони, які обмежують фундаментальні свободи українських громадян і підривають незалежність українських депутатів, передані президенту Януковичу. Якщо він їх підпише, він подасть чіткий сигнал своїм громадянам і міжнародним партнерам України, що він вводив їх в оману і ніколи насправді не підтримував принципи демократії, верховенства права і поваги до основоположних свобод і прав людини. Наступні декілька годин продемонструють чому насправді відданий Янукович", - наголосив Ельмар Брок.