Будь-які домовленості з Митним союзом суперечитимуть українському законодавству.

Про це у коментарі Gazeta.ua сказав народний депутат Андрій Парубій.

Говорячи про те, чи можливо, що президент Віктор Янукович у Москві домовиться про вступ України до Митного союзу, він наголосив:

"Янукович не уповноважений самостійно підписувати такі документи. Він може підписати меморандум, якийсь документ, який ніби направляє Україну у тому напрямку. Але який би він документ не підписав, він буде незаконним, якщо він буде стосуватися вступу до Митного союзу. Оскільки в ключових документах, які визначають зовнішню політику України, навіть у тому документі про засади зовнішньої політики, який приймала Партія регіонів, зазначено, що для України ключовим та стратегічним є європейський напрямок розвитку".

"Якщо він (Янукович) захоче подібні речі проводити через парламент, то я впевнений, що опозиція буде діяти так, як має діяти кожен патріот, захищаючи незалежність своєї держави. Бо вступ до Митного союзу фактично є поверненням України до Російської імперії. Тому, думаю, в парламенті буде надзвичайно гостре протистояння, яке собі не може навіть уявити Партія регіонів і тому, звичайно, їм не вдасться протягнути подібний законопроект через Верховну Раду України", - підкреслив він.

Нардеп додав: "Якщо Янукович захоче рухати Україну у цьому напрямку, то це можна буде сприймати тільки як державний заколот. І це має бути підставою для негайного імпічменту президенту".

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/473069">Gazeta.ua</a>