Дружина Путіна вагітна?

В пресі з'явилися чутки про те, що 54-річна дружина російського прем’єра Володимира Путіна перебуває на 7-му місяці вагітності.

Втім, як пишуть "FogNews.ru", ця інформація знайшла підтвердження.

Чутки про те, що 54-річна Людмила Путіна вагітна, підтвердила Голова Ради Федерації Валентина Матвієнко.

В інтерв'ю радіостанції "Срібний дощ" вона заявила, що дружина прем'єра перебуває в Німеччині. Там вона проходить курс родопомічних процедур та передпологової профілактики.

"Людмила Олександрівна почувається добре. Коли ми з нею бачилися востаннє на виборах 4-го березня, вона жартувала, що якщо народить ще одну доньку, то чоловік подасть на розлучення і насправді одружиться, як пишуть в "жовтій" пресі, з Аліною Кабаєвою", - зазначила Матвієнко.

Так Людмила Путіна виглядала 4-го березня на виборах президента Росії 

Крім того, чутки про вагітність Путіної начебто підтвердив директор Університетської клініки акушерства та гінекології "Гроссхадерн", професор Клаус Фріс.

Лікар запевнив, що майбутня матуся перебуває під цілодобовим спостереженням фахівців і приводів хвилюватися про здоров'я породіллі немає.

А ось прес-секретар Володимира Путіна відмовився коментувати інформацію про вагітність дружини майбутнього президента. Він лише підтвердив факт її перебування в Університетській клініці Мюнхена.

Нагадаємо, Володимир та Людмила Путіни мають двох дочок – 27-річну Марію та 26-річну Катерину.

Також нагадаємо, що у 2008-му році Путіну приписували роман з гімнасткою Аліною Кабаєвою.

Фото "Комсомольской правды"