ЗАЯВА Вінницького обласного Комітету Опору Диктатурі

Петро Порошенко свій вибір зробив!

ЗАЯВА Вінницького обласного Комітету Опору Диктатурі

2010 рік виявився особливим у новітній історії України: в нашій державі узурповано владу.

Диктатор – кримінальний рецидивіст – здійснює політику лише в інтересах олігархічно-кримінальних кланів, тому в Україні посилюється розшарування людей на дуже багатих і бідних. Псевдореформи погіршують соціально-економічне становище в державі, життя українського народу стало надзвичайно важким і нестерпним. У зв’язку з цим українське суспільство поділене на дві частини: перша – це невдоволений бандитською владою народ, друга – олігархи та їх провладні прислужники.

Вибори до Верховної ради України восени 2012 року можуть зруйнувати монополію абсолютної влади сім’ї Януковича. Тому диктатор намагається за будь-яку ціну зберегти свої владу: для цього незаконно засуджено лідерів опозиції, у парламенті проголосовано недемократичний закон про вибори народних депутатів, з метою приспати виборця пропонуються так звані соціальні ініціативи Президента. Важливим елементом збереження влади диктатора є розкол опозиції, створення псевдоопозиційних партій, нейтралізація будь-яких можливих опонентів Януковича – така політика здійснюється наполегливо і послідовно.

Останній приклад – це призначення Петра Порошенка міністром економіки та торгівлі України. Зі слів П.Порошенка, він визначився, «поставивши на одну чашу терезів особисті політичні амбіції, а на іншу – ситуацію в економіці». Цим П. Поршенко хоче всіх переконати у тому, що для нього важливим є не особисте, а його бажання прислужитись народові – покращити ситуацію в економіці України.

Вінницький обласний комітет опору диктатурі переконаний в іншому: справжні мотиви рішення П. Порошенка – це берегти і примножити власний бізнес.

Так, за даними журналу «Фокус», статки П. Порошенка нещодавно оцінено у 971 мільйон доларів США, але ще у 2009 році вони становили 620 мільйонів доларів.

Вибір зроблено. Керівник центрального виборчого штабу «Наша Україна» в 2002 році, один із лідерів помаранчевого майдану, кум і соратник В. Ющенка, олігарх П. Порошенко визначився: він у команді диктатора Януковича. У цей час інші відомі лідери майдану Ю. Тимошенко та Ю. Луценко – у тюрмі.

Петро Порошенко свій вибір зробив!

Розкажи друзям Проголосуй

 

В тему: Порошенко нужен регионалам для завоевания Винницкой области

Назначение Петра Порошенко на должность министра экономики позволит Партии регионов получить необходимый результат на парламентских выборах Об этом пишут "Комментарии" со ссылкой на источник в Администрации президента.

По его словам, кадровая ротация в правительстве еще не закончена. В ближайшее время кроме Порошенко на высокие должности в Кабмине могут быть приглашены и другие политики, способные на парламентских выборах 2012 года обеспечить Партии регионов необходимый результат в тех областях, где у нее недостаточно высокая поддержка.

В том числе и по мажоритарным округам. Источник напомнил, что того же Порошенко считают наиболее влиятельным человеком в Винницкой области. При этом он не уточнил, кого еще могут пригласить на работу в правительство.