Заяви Масола достатньо для розслідування причетності Януковича до вбивства Щербаня - Плахотнюк

Заяви колишнього прем'єр-міністра Віталія Масола може бути достатньо для того, щоби говорити про причетність чинного президента Віктора Януковича до вбивства народного депутата Євгена Щербаня. Таку думку в ефірі телеканалу ТВі висловив адвокат Юлії Тимошенко Олександр Плахотнюк.

Зокрема, коментуючи інтерв'ю Масола, в якому він заявив, що за вбивством Щербаня стоїть Янукович, Плахотнюк зазначив: "Не можу говорити про те, на підставі чого лунають такі заяви. Я хочу якраз порівняти цю заяву з вчорашніми заявами Петра Кириченка".

"Якщо Генеральна прокуратура вважає достатніми для звинувачення Тимошенко у причетності до вбивства Щербаня заяви Кириченка про те, що це вона замовила вбивство, то тоді, мені здається, заяви Масола достатньо для того, щоби говорити про причетність Віктора Януковича до вбивства Щербаня", - наголосив адвокат.

Він провів аналогію між висловлюваннями екс-прем'єра та свідка Кириченка.

"Бо що свідок зробив заяву, нічим не підтверджуючи, що Масол", - вважає захисник.

Плахотнюк нагадав, що у справі вбивства Щербаня зараз покарані тільки виконавці.

"А повинні бути знайдені й замовники. Вони є, ці замовники. І якраз цим повинна займатися Генеральна прокуратура. Але враховуючи свій досвід, можу сказати, що шукає вона зараз не там", - підсумував адвокат Тимошенко.

Як повідомлялось, журналіст Аліна Стрижак опублікувала на своїй сторінці в Facebook частину інтерв'ю з екс-прем'єр-міністром Віталієм Масолом, яка не увійшла в статтю, надруковану в журналі "Країна".

У цій частині інтерв’ю Масол заявив, що вважає Януковича причетним до вбивства народного депутата Євгена Щербаня.

Тиждень.ua