Влада, яка боїться власного народу, немає шансу довго протриматися - Москаль

Усі обласні управління внутрішніх справ отримали вказівки, щоби за будь-яку ціну не пускати до столиці транспорт із учасниками акції «Вставай, Україно!»

Про це «Погляду» сказав народний депутат Геннадій Москаль.

«Така директива надійшла в усі управління внутрішніх справ, щоби під різними причинами не впускати транспорт до Києва. Попереджають перевізників, що вони будуть мати неприємності. Це не вперше, подібне відбувається перед кожною акцією опозиції, це вже стало нормою життя», – сказав Геннадій Геннадійович.

Утім, депутат переконаний, що жодні заходи влади не зупинять тих, хто прямуватиме до столиці на акцію протесту.

«Є приказка – язик до Києва доведе. Усі це нічого не дає. Влада подібними заходами показує, що боїться цієї акції. А в пресі так звані проплачені політологи і засоби масової інформації, які фінансуються з Банкової, трублять, що подібні акції поспішні, вони нічого не дають, це дурна затія опозиції і тому подібне. Кожного дня з екранів ми чуємо, що це треба робити не так, а по-іншому. Влада, яка боїться власного народу, немає шансу довго протриматися», – зазначив нардеп.

Щодо того, скільки варто очікувати людей у столиці, Геннадій Москаль сказав: «Я не Ванга і не Вольф Мессінг. Ми ж не доводимо планів. Це справа кожного громадянина. Зараз не треба «займатися політикою» на кухні, як при Радянському Союзі. Тепер кожен має можливість висловити свою позицію відкрито і бути почутим на усю Україну».

Пан Геннадій переконаний, це прерогатива нинішньої влади планувати, скільки учасників візьмуть участь у тій чи іншій акції. «Ми запрошуємо усіх, а це вже справа кожного прийти чи не прийти. Ми не ставимо планів. Це антифашистські мітинги проводяться планово, коли даються вказівки вчителям, лікарям, держадміністраціям, студентам, щоби вони прийшли на так званий «антифашистський мітинг». У нас такого нема: хто бажає, може приходити, і ми кожному будемо раді. Як казав один відомий політичний діяч: «Почуємо кожного» (сміється – авт.).