Кожем'якін: влада готує компромат на Яценюка

Голова фракції БЮТБ у Верховній Раді Андрій Кожем'якін заявляє про те, що Партія регіонів готує матеріали для компрометації депутата Ради від фракції Блоку НУНС, лідера партії "Фронт змін" Арсенія Яценюка. Про це політик сказав в інтерв'ю телекомпанії "5 канал" увечері 16 червня.

"Панові Яценюку й людям, які з ним працюють, я вже доповів інформацію, що Партія регіонів у штабі вже створила кілька груп, які сьогодні готуються компрометувати Яценюка... компрометувати будуть вони, а говорити будуть, що це Кожем'якін з Турчиновим. Вони це вже запускають", - заявив депутат.

Кожем'якін не уточнив, який саме компромат готується, але висловив упевненість у тому, що опозиції вдасться не допустити реалізації відповідних сценаріїв. Крім цього, парламентарій підтвердив, що завдяки його попередній роботі в спецслужбах у нього залишилися зв'язки в Службі безпеки Україні й інших правоохоронних органах.

Нагадаємо, низка опозиційний партій мають намір висунути єдиний партійний список на чолі з колишнім прем'єр-міністром, лідером партії ВО "Батьківщина" Юлією Тимошенко і рсенієм Яценюком на вибори Ради 28 жовтня.