Олег Соскін: Путін і слов’яни

 Голові Української Національної Консервативної партії Олегу Соскіну надходять погрози від так званих псевдо російських націоналістів. Ці невідомі особи закидають професору Соскіну, що він начебто діє всупереч інтересам слов’ян.

Ось як ситуацію прокоментував сам Олег Соскін:
«Українська Національна Консервативна партія і я особисто послідовно відстоюємо ідею відродження потужної держави Русі-України, як спадкоємниці арійсько-скіфської держави. Навколо неї  повинні об’єднатися всі слов’яни. Адже Русь була тільки одна, і називалась вона не Київська Русь, як це нам хоче подати московська імперіалістична пропаганда, а просто Русь, і саме Україна є спадкоємницею цієї держави.
А чиї інтереси, наприклад, обстоює Путін? Хто він сам за національністю, чи має відношення до слов’ян? Існує версія, що Путін взагалі вепс, тобто належить до угро-фінського етносу. Також ходять чутки, що Путін має інтимні стосунки із спортсменкою Аліною Маратівною Кабаєвою, донькою етнічного татарина, чиї корені, за однією із версій, можна прослідкувати аж до Золотої Орди. Де ж тоді ці псевдо російські націоналісти? Чому вони надсилають листи з погрозами, зі слідами справжньої крові Соскіну, який закликає відродити Русь-Україну і об’єднати всіх слов’ян, але, наприклад, не надішлють свинячої голови Путіну, який взагалі захищає інтереси невідомо якого етносу?» - зазначив Олег Соскін.

osp-ua.info