Штурм фастівського відділку міліції: активісти намагаються протиснутися до кімнати катувань. ВІДЕО

Врадіївські мітингувальники та активісти разом з народним депутатом штурмували міський відділок міліції у Фастові.

Вони твердять, що у тутешніх камерах катували людей, розповідають Факти ICTV.

З боєм з десяток активістів разом з народним депутатом намагаються прорватися до камер ізоляторів. Серед них - учасники ходи проти міліцейського свавілля з Врадіївки. А у правозахисника Богдана Хмельницького – свої рахунки з міськвідділком. Каже – тут його затримали на два роки через сфальшовану справу про порушення громадського порядку.

«Моє порушення заключалося в тому, що я буцімто в Фастові матюкався біля клубу «Адреналін». А я був у цей час у Києві, я просто десять діб терпів тортури за оцю людину, яка просто сфальсифікувала цей протокол, десять днів з просто там катували», - розповідає голова правозахисної організації Богдан Хмельницький.

Депутата-«ударівця» Сергія Капліна до СІЗО пустили. Але той хотів іти лише з журналістами, аби показати умови тримання людей у камерах, бо вони, начебто, нелюдські. «У нас є інформація, шо там дуже вузькі вікна, там воші, там антисанітарія, там практично немає харчування, вони зазнають тортури і таке практично відбувається з кожним», - каже народний депутат України, фракція УДАР Сергій Каплін.