Чечетов має вибачитись перед українцями і скласти свій мандат, - Олег Соскін

 Михайло Чечетов, один із лідерів фракції Партії регіонів у Верховній Раді, в інтерв’ю виданню «Новий регіон» заявив, що учасники штурму Святошинського райвідділу міліції будуть відповідати «по повній котушці». Він також назвав ці події «інсценуванням і брудною провокацією, спрямованою проти міністра внутрішніх справ Захарченка».

Коли читаєш ці слова Чечетова, то просто диву даєшся, які особи є у Верховній у Раді серед народних депутатів. Які слова на адресу доведених до відчаю українців дозволяє собі особа, яка половину життя була звичайним викладачем на кафедрі бухгалтерського обліку та аудиту.
Я пам’ятаю Михайла в ті часи, коли він був у мене в Ліберальній партії. Таких хижацький настроїв тоді у нього не було, він був спокійним, виваженим, і мав навіть риси, притаманні інтелігенту. Але те, що він каже зараз – не вписується ні в які ворота. Він різко висловлюється на адресу українців, які виступали проти свавілля міліції під Святошинським РВВС, називає їх провокаторами, і при цьому є представником партії, одним із її лідерів, яка довела український народ до безвиході.
Невже він не розуміє, що з ним можуть зробити за такі слова доведені до відчаю українці, з членами його сім’ї? Можливо, йому настав час заспокоїтися і попросити вибачення в українців? Якщо він перебуває у такому важкому психічному стані, якщо він, як можна припустити, боїться Януковича, то, можливо, йому краще скласти з себе повноваження народного депутата? Як відомо, дуже добре лікують нерви прогулянки на повітрі, риболовля, збирання грибів. Може, йому потрібно цим зайнятися?
Якщо вчитатися в коментар Чечетова, то виглядають смішно його посилання на якусь американську демократію, на американських поліцейських. Про що взагалі йде мова, якщо сьогодні складається враження, що міліція сформована за принципами мафіозної банди? Якщо він думає, що міліція спробує когось покарати,то Чечетов має усвідомити, що до національного повстання в Україні і початку Коліївщини залишилось зовсім близько, буквально кілька кроків. Тому Чечетову треба почати адекватно сприймати реальність. Адже як тільки банда буде усунута від влади, він буде позбавлений будь-якої недоторканості, і можна очікувати, що його одним із перших притягнуть до відповідальності.
Тим паче, сьогодні підтримка Януковича впала до 5%, а міліції довіряє взагалі менше 1%. Тому можу одне сказати: Михайло, оговтайся, зупинись. Найкраще, що ти можеш зараз зробити – піти негайно у відставку. Щоб не трапилось чогось поганого, щоб зберегти себе, як людину. Як політик, ти вже себе втратив, але збережи хоча б людську подобу. Подивись, що трапилося з диктаторами і їх посіпаками-лакузами в Лівії, Єгипті, Тунісі, що зараз відбувається в інших країнах. Здай свій мандат, і вибачся перед українцями, щоб схожа сумна доля випадково не спіткала і тебе.
Олег Соскін, професор, директор Інституту трансформації суспільства

 


Аватар пользователя ева браун

Нк просто выжывший из ума маразматик,трясущийся за свои деньги исвободу! Один раз побывав в застенках, он четко понимает последствия своих поступков, но поэтому еще сильнее цепляется за соломинку, которая увы! уже промокла и скоро не выдержит.И нисколько не жаль таких мерзавцев.