Росія культивує агресію по відношенню до України

Російська Федерація на офіційному рівні пропагує агресію по відношенню до України, що є симптомом нездорової політики.

Так в ефірі телеканалу ТВі громадський діяч та дипломат Данило Лубківський прокоментував загибель чотирьох українських рибалок від зіткнення із російським прикордонним катером в Азовському морі, повідомляє Gazeta.ua

"Ми бачимо жорстокість поведінки російських прикордонників і нинішню закритість позиції російської сторони", - зазначив Лубківський.
За його словами, інцидент на Азовському морі вимагає від Росії офіційних роз'яснень.

"З іншого боку, ми вимагаємо справедливо і закономірно надати інформацію про стан переговорного процесу з делімітації і демаркації морської ділянки кордону з Російською Федерацією", - додав дипломат.

Він наголосив, що поруч із Україною починає розвиватися культивування агресії.

"Іншого пояснення ситуації немає, оскільки немає адекватного роз'яснення з боку Росії, окрім риторичних фраз про вічне братерство, "русскій мір" і любов один до одного", - зауважив Лубківський.

На переконання громадського діяча, культивування агресії Росією – це хибний шлях і симптом нездорової політики.

"Ми не можемо толерувати це, тому що значення, масштаб і потенціал нашої держави не той, аби з нами можна було розмовляти в такий спосіб. Окрім того, нам треба усвідомити, що є момент, який створює нові обставини, додає нових аргументів у вирішенні питань делімітації і демаркації державного кордону. Це стосується Азовського моря, акваторій і маси питань, в основі яких є економічна природа", - уточнив Лубківський.