Продовжується політичний тиск на ТВі. ВІДЕО

Окружний апеляційний суд міста Києва всупереч законодавству забов'язав ТВі виплатити податковій службі близько 4 мільйонів гривень. Якщо ми не зробимо цього до 23 вересня, робота нашого каналу буде заблокована. У бюджеті каналу цих грошей немає. Звертаємось за допомогою до наших глядачів. Станом на п'ятницю вдалося зібрати чверть мільйона гривень. На вихідних банки не працюють, тому свіжу інформацію про надходження коштів ми повідомимо у понеділок.

Просимо вас перераховувати кошти на рахунок, який ви бачите на екрані. Ситуація, що склалася, не дає нам іншого вибору, ніж боротись до кінця. Або канал буде надалі нормально працювати і всебічно висвітлювати життя країни, або він зникне. Власне, хроніка подій, явно замовні судові рішення, багатомільйонні стягнення, порушення кримінальних справ проти менеджера каналу, відключення в десятках кабельних мереж- все це деталі одного ланцюжка.

Питання: в чиїх руках телефонна трубка, яка дає команди таким різним людям як прокурори, податківці, члени Нацради з питань телебачення та радіомовлення? Імена виконавців в усіх на вустах, а хто замовник цього злочину, хто курує цей брутальний наїзд - ми ще не знаємо. Журналісти каналу будуть шукати відповіді на ці зовсім нериторичні питання.