"Свобода" захопила кабінет міністра МВС

Вимагають покарати керівництво "Беркута", яке санкціонувало побиття активістів у Гостинному дворі

Близько 16:30 група народних депутатів від "Свободи" прийшла в кабінет міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з вимогою негайно відсторонити від виконання обов‘язків і звільнити із займаних посад керівників "Беркуту", які керували побиттям активістів у Гостинному дворі.

Як повідомляє прес-служба "Свободи", йдеться про полковника "Беркута" Алєксандрова та підполковника Фещука. Також народні депутати вимагають негайно провести розслідування за фактом побиття та затримання народних депутатів.

У приміщенні Подільського райвідділу міліції Києва зараз утримують народного депутата від "Свободи" Андрія Міщенка. В міліції йому сказали, що "їх не цікавить його статус, і він буде сидіти", – стверджують його колеги. –.

До райвідділу вже прибув заступник спікера Верховної Ради Руслан Кошулинський, однак його не допустили на територію відділку. Зараз перед входом до райвідділу зібралися близько півсотні "свободівців", які вимагають звільнии їхнього однопартійця. Вхід до райвідділку оточили "беркутівці". Поряд стоїть іще автобус спецпідрозділу і міліціянти в цивільному.

Загалом унаслідок сутичок у Гостинному дворі затримано 37 активістів, деяких із них серйозно травмовано.