"Регіональний" Шабаш "руского міра" в Одесі

В Одесі апологетами та активістами Партії Регіонів штучно нагнітається ситуація нетерпимості до політичних опонентів та й взагалі до інакомислячих. Не секрет, що Одеса за сприяння Партії Регіонів та активних дій мера міста Костусєва за три останні роки перетворилася на плацдарм "руского міра"

Проте, останні новини з Одеси вже просто таки шокують своїм "печерним шовінізмом".

Як повідомляє у своєму блозі на сайті "Української правди" громадський діяч, голова Одеської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Андрій Юсов, дійшло вже навіть до того, що антиукраїнський режим Януковича, подібно до колишніх німецьких нацистських практик, почав проводити "зачистку" архівів суспільних громадських закладів - бібліотек - від небажаних "шкідливих" книжок та друкованої преси.

"Український клуб Криворіжжя" засуджує подібні недостойні цивілізованого суспільства вчинки активістів Партії Регіонів, які своєю діяльністю відкидають наше суспільство далеко в часи середньовіччя. Залишилося ще тільки відновити практику інквізицій та привселюдного спалення "відьом" та єретиків. Адже, економічні справи реформаторів від Партії Регіонів настільки досягли обіцяних "пакращень вже сьогодні", що тепер, у відповідності з формулою "Хліба і видовищ", нічого іншого провладній партії не залишається, як за відсутності "хліба" підсилювати напрямок "видовищ". Схоже, що "боротьба з книжками", є погано прихованим способом відволікти суспільство від нагальних проблем бідності та безробіття.

Отже - подаємо текст автора блогу Андрія Юсова.

Вилучити зі шкільних бібліотек матеріали, що не відповідають політиці керівництва країни – саме такий наказ отримали директори одеських шкіл на нараді Управління освіти та науки Одеської міської ради, що проходила 13 березня в актовій залі школи N117.

Начальник управління Цвірінько Зінаїда Миколаївна особисто інструктувала понад сотню одеських освітян:

"Из школьных библиотек необходимо изъять материалы (литературу, плакаты, рефераты) которые противоречат политике руководства страны, всех "Бандер" и "Шухевичей", которые остались от прошлой власти".

На закономірне зауваження з зали про те, що деякі теми досі є у шкільній програмі, Цвірінько відповіла:

"Те, кто составлял программу тоже могли не досмотреть. Вы все тут умные люди, Вы сами всё понимаете...".

Вказівки видавались усно, жодних розпоряджень поки не підписано.

У згаданій ситуації залишається не з'ясованими декілька моментів, а саме: Який повний перелік літератури, що підлягає вилученню з політичних мотивів? Який порядок та законні підстави знищення майна, придбаного державним коштом, або коштом місцевої громади? Чи Партія Регіонів практикуватиме подібні "демократичні ритуали" по всій країні, чи це місцева самодіяльність? А також: яка подальша доля дитячої літератури, що не відповідає ідеології правлячої партії – можливо її палитимуть на центральній площі міста?

(про справжні статистичні дані про національний склад міста Одеса дивіться в публікації -http://www.kr2012.com/news/news.php?ELEMENT_ID=226856)

Джерело: http://blogs.pravda.com.ua

 


Аватар пользователя Haloperidol

Поиск внутреннего врага.