Володимир Лановий: Кабмін провалить "покращення життя" від президента + ВІДЕО

Фахівець переконаний, що владі не вистачить часу роздати перед виборами гроші.

Уряд не зможе виконати нову соцпрограму президента Віктора Януковича, переконаний екс-міністр економіки Володимир Лановий. "Я впевнений, що ці обіцянки не будуть виконані. Не буде 6 мільярдів на повернення вкладів, не буде такої суми, технічно це не буде виконано. 

Не буде зібрано 33 мільярди за рахунок чистих доходів, своєчасно отриманих, не в грудні місяці, не в листопаді, коли збільшуються імпортні надходження, а в травні. Тобто, ми отримаємо картину, коли уряду дозволено мати ще 33 мільярди, а витратити їх за призначенням воно просто не встигне.

А, можливо, і не захоче", - пояснив він, пише ЛІГАБізнесІнформ. За словами фахівця, восени країну чекає тотальне погіршення, бо закінчаться новобудови, гігантоманія закінчиться, гроші закінчаться, робітники будуть звільнятися.

"Я, на жаль, думаю, що восени, після виборів, можливо - до виборів, будуть адміністративно утримувати ціни на ЖКГ і на продукти харчування, впаде курс гривні. Ми це відчуємо", - сказав Лановий. Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада у зв'язку з проголошеними раніше новими соціальними ініціативами президента, збільшила бюджет країни на 33 млрд грн.