У Європі із нетерпінням чекають на книжку Януковича

Європа  чекає на нову книжку  Януковича про Помаранчеву революцію, бо заінтригована контрактом українського політичного очільника на 2 мільйони доларів з донецьким книговидавництвом.  

 

Польська Gazeta Wyborcza повідомляє, з посиланням на українські джерела, що  Віктор Янукович збирається написати книгу про Помаранчеву революцію 2004 року, яка завадила йому стати тоді Президентом і главою держави.

До цього  Януковича спонукає угода з донецьким книговидавництвом «Новий мір» і два мільйони доларів авансу від цього видавництва за нові книги, що їх колись напише Віктор Янукович.

«Янукович є одним з найбільш оплачуваних письменників світу», «гонорари Януковича вищі від гонорарів президента США Барака Обами і авторів світових бестселерів», – цитує Gazeta Wyborcza коментарі різних видань. Тут також зауважено, що найвищі гонорари українських авторів до сьогодні не перевищували 20-30 тисяч гривень.

Сам Янукович, як зауважує видання з Варшави, вже пообіцяв, що його авторські гонорари підуть на благодійність, «допомогу бідним, хворим, насамперед дітям». Тут також зауважено, що книга Президента Януковича «Opportunity Ukraine» («Україна – край можливостей») , яку видало видавництво у Відні, була розкритикована за низку фрагментів плагіату. «З цієї причини видана в Австрії книжка ніколи не потрапила до книгарень», – резюмує Gazeta Wyborcza.