Росія — це пустка, і демографічні проблеми там колосальні. Для неї ідеальний варіант — просто знищити Україну..

 ..а ще краще — увесь світ.

Зараз важко сказати: чого саме хоче Росія, але те, що вона хоче знищити Україну - це правда, вважає український політолог Олександр Палій.

Принаймні її ціль – розчленувати нашу країну і зробити маніпульованими якісь регіони, щоб вони були як баласт і увесь час торпедували нормалізацію в державі, — сказав він в ефірі програми «Національний інтерес» на телеканалі "БТБ"

«І деякі наші діячі відомої партії цьому підігрують. Адже вони хочуть і надалі залишитися керувати тими пригніченими людьми і ресурсами. Для Росії ідеальний варіант — просто знищити Україну, а ще краще — увесь світ. Навіщо це потрібно - невідомо. Це, знаєте, у монголо-татар було таке гасло: До останнього моря! І росіяни сприйняли цю ідеологію. Раціонального пояснення цьому немає - це в психології. Тобто ці загарбання не дають розвитку Росії. Подивіться на сучасну Росію. Це найбільша територія в світі, і ви розумієте, який там рівень розвитку», — сказав Палій.

Исходя из риторики Путина, он готовит оккупацию Украины - Палий

«Росіяни не можуть розпорядитися тим, що у них є. А там є такі території, де можна тиждень їхати, і не побачити жодної живої людини. Це пустка великою мірою. І, до речі, агресія на Україну значною мірою зумовлена тим, що Росія — пустка, і демографічні проблеми там колосальні. Вони хочуть відправити українців до Сибіру, щоб вони там будували заслони проти китайців. Вони хочуть нашою кров’ю підживитися - от як це називається простими словами. Напитися нашої крові і підживитись економічно, політично, демографічно і так далі», — підсумував політолог.

Путин требует от Украины и Молдовы разблокировать Приднестровье