Лидеры оппозиции подписали декларацию о действиях по борьбе с режимом Януковича. ДОКУМЕНТ

В ходе митинга лидеры оппозиции - Арсений Яценюк, Олег Тягнибок и Виталий Кличко подписали на Софийской площади общую декларацию, которую зачитал со сцены Александр Турчинов.

 Потом он предложил проголосовать присутствующим и декларация одноголосно была одобрена. Приводим полный текст документа, предоставленный пресс-службой "Батькивщины":

"Вставай, Україно!" у Києві. ПОВНЕ ВІДЕО

м. Київ, 18 травня 2013 р.

Проти диктатури, за європейський вибір

Декларація про координацію дій у боротьбі з режимом Януковича

Об'єднана опозиція «Батьківщина», партія УДАР та Всеукраїнське об'єднання «Свобода» 18 травня 2013 року, в День Європи, в присутності десятків тисяч співвітчизників, які зібралися підтримати ідею вступу України до Європейського Союзу і підписання Угоди про політичну асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС, беруть на себе зобов'язання єдиною командою перемогти антиукраїнський кримінально-мафіозний режим так званої «Сім'ї» Януковича на чергових чи дострокових виборах глави держави.
«Батьківщина», УДАР та «Свобода» діятимуть разом на всіх етапах боротьби з диктатурою, в тому числі і під час виборів Президента. Ми будемо узгоджувати дії на всіх етапах кампанії з обрання нового глави держави - починаючи з закону про вибори і визначення оптимальної стратегії кампанії, завершуючи спільним контролем за підрахунком голосів і встановленням справжніх результатів народного волевиявлення. Тільки узгоджені дії всіх опозиційних сил дають шанс перемогти таке зло як чинний режим.

При збереженні існуючого порядку обрання Президента кожна з трьох політичних сил підтримає того кандидата від цих сил, який вийде до другого туру, і кожна працюватиме на його перемогу з повною віддачею та тотальною мобілізацією власних ресурсів, навіть якщо такий кандидат і належатиме до іншої політичної сили. Якщо режим Януковича у властивий йому спосіб протисне перехід до обрання Президента в один тур, «Батьківщина», УДАР та «Свобода» визначать єдиного кандидата вже в першому турі. «Батьківщина», УДАР та «Свобода» постійно координуватимуть стратегію та тактику передвиборчої кампанії, вноситимуть до них оперативні технологічні корективи у відповідності з мінливою політичною ситуацією.

«Батьківщина», УДАР та «Свобода» дадуть спільну оцінку й жорстко протидіятимуть тим кандидатам у Президенти, які, прикриваючись опозиційністю, братимуть участь у виборах з метою розпорошити на догоду Януковичу голоси опозиційно налаштованих виборців. Разом борючись з режимом за політичні, економічні та соціальні права громадян, «Батьківщина», УДАР та «Свобода» спільно діятимуть в парламенті та поза ним. Єдність опозиційних сил є головною запорукою перемоги над Януковичем, повернення України на європейський шлях демократичного, економічного та соціального розвитку.

Массовая драка между оппозиционерами и провокаторами - антифашистами. ФОТОрепортаж+ВИДЕО

Голова фракції «Батьківщина» у Верховній Раді Арсеній ЯЦЕНЮК

Голова фракції «УДАР» у Верховній Раді Віталій КЛИЧКО

Голова фракції «Свобода» у Верховній Раді Олег ТЯГНИБОК


Аватар пользователя ukr_5

Обидно, что оппозиция не подняла ни одного вопроса который волнует людей именно сейчас. До выборов нам еще жить 1,5 года, а устранять бандитов от власти нужно уже сейчас. Никаких конструктивных предложений по этому поводу не прозвучало.