У Тимошенко назвали "Нашу Україну" групою Януковича

У БЮТ-"Батьківщині" заявляють, що "Наша Україна" та Українська народна партія обслуговують інтереси чинного президента Віктора Януковича.

Про це у коментарі Gazeta.ua заявив народний депутат від фракції БЮТ-"Батьківщина" Володимир Бондаренко, відповідаючи на запитання, чи суттєво знизить підтримку об'єднаної опозиції під час виборів альтернативна опозиція на базі двох вищезгаданих партій.

"Це не альтернативна опозиція. Це група обслуговування Януковича. Інакше я їх не можу кваліфікувати", - відзначив Бондаренко.

За його словами, "нашоукраїнцям" треба було іти до справжньої опозиції і домовлятись про співпрацю, "а не впиратись рогом".

"З боку об'єднаної опозиції робляться кроки на зустріч. Зокрема, Кличку ми говоримо: "Хочеш йти сам? Іди сам, але давай узгодимо дії". А тут же ніякої поступливості ні в одному питанні", - розповів "бютівець".

Він запевнив, що був досить тривалий час щирим прихильником Віктора Ющенка.

"Але він показав, як працює в Україні. Сьогодні він за гроші Кожари їде в Штати, переконує, яка погана ця опозиція. А як він вів себе на суді? Це аморально", - заявив нардеп.

"Це замовлення виконується для того, щоб відволікти певну частину виборців. Але насправді немає ніякої альтернативної опозиції. Ніхто з неї не сидить у в'язниці, нікого з неї не б'ють ніде і ніколи. Цим забирають голоси від справжньої опозиції", - резюмував Бондаренко.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_nemae-niyakoji-alternativnoji-opoziciji-u-timoshenko-nazvali-nashu-ukrajinu-grup/441056">Gazeta.ua</a>