Янукович перетворив тисячі гектарів "диких" лісів на "гігантську гламурну бійню". ФОТО

Янукович перетворив тисячі гектарів "диких" лісів на "гігантську гламурну бійню".

Місцеві кажуть саме з таких великих і безпечних хаток на палях і полює Віктор Янукович. Хоча важко назвати полюванням банальний розстріл довірливих тварин, які в господарстві майже ручні.

Про це у своєму блозі на "Українській правді" пише Тетяна Чорновол.

"Проте вже зараз місця, де полює Віктор Федорович, вражають. Це вже не дикий ліс, а і гігантська гламурна бійня", - пише журналістка.

В тексті Чорновал зазначається, що мисливські угіддя Януковича - "це 35 тис. га лісів і боліт. І перше, що було зроблено, коли Віктор Янукович став Президентом, це ізолював всю цю величезну територію від решти України".

"У 2010 році весь сухопутний периметр Державного Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства був обкопаний протитанковим ровом", - додає вона.

Вишки не високі, наче трибуни. На кожній пеньочок. Очевидно, щоб єгеря могли присісти.

"Всередині "закритої зони" знаходяться п'ять маленьких сіл. Їх жителі проїжджають всередину "закритої зони" тільки строго за перепустками. Об'їхати пропускні пункти неможливо, таємних лісових стежок у "заповідник Януковича" просто не існує. Навіть для місцевих (що мають пропуску) пересування в середині мисливських угідь досить обмежена".

"У лісі - широка просіка , посеред якої засипана щебнева дорога. Причому ця дорога пряма, як стріла, і проглядається на кілометри в кожну сторону. І це на горбистій місцевості! Для досягнення цього ефекту були підсипані болітця і зрізані пагорби. І найголовніше: скрізь на цій дорозі через рівні інтервали стоять дерев'яні вишки - кімнати для єгерів. Великі лісові квадрати розділені на менші по грунтових дорогах, на яких також вишки та вежі, які під час полювання заповнюються людьми, очевидно виконують не тільки мисливські функції, але і забезпечують безпеку першої особи країни."

"Дороги з вишками ділять ліс на квадрати різного розміру, є кілометр на кілометр , два на два кілометри, зустрічаються зовсім великі чотири на чотири. Проте у великих квадратах кипить робота , техніка ділить їх на менші, споруджуються вишки. Очевидно, в кінцевому підсумку тут буде 200-250 квадратів і десь 10000 вишок. Йдеться про гігантські технічно оснащених мисливських угіддях. Враховуючи кількість вишок-номерів, страшно уявити, скільки людей бере участь у царському полюванні Віктора Федоровича".

"Місцеві кажуть, саме з таких великих і безпечних будиночків на палях і полює Віктор Янукович. Хоча важко назвати полюванням банальний розстріл довірливих тварин , які в господарстві майже ручні. Далі об'єкт, офіційно іменований в мисливському господарстві Януковича "альтанка першої крові". Таких альтанок в господарстві кілька. А це фото інший альтанки, але в даному випадку замовник ймовірно "кинув" будівельників, і ті по-своєму помстилися: спорудження було зроблено халтурно - від зимових снігопадів дах упав прямо на великій десятиметровий стіл".

Однак "першу кров" ця альтанка вже встигла пізнати. Величезні мангали носять сліди вогню, а під столом розкидані побілілі кості з голови якоїсь великої тварини.

 =============================  Архив =======================================

Леонид Брежнев и Иосип Броз Тито на охоте, 1970-е.