Якби Кваснєвський зробив такі вибори в Польщі, його б розірвали, - Кужель

Жодна людина, яка має хоча б якісь мізки аналітичні, не може сказати, що ці вибори були демократичні, як це хоче сказати Кваснєвський, пробігаючи між капельок. Так не може бути. Бо якщо б він зробив такі вибори в Польщі – його просто розірвали б.

Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявила представник Обєднаної опозиції Олександра Кужель.

Також Олександра Кужель пояснила, чому опозиція вважає ці вибори своєю перемогою: „Всі вважали, що нічого з цією владою вже не можна зробити, що вони візьмуть – і вони були впевнені – найменше 40%. Бо вони ставили по всіх східних областях план – 60%. І вони були впевнені в тому, що свої 35-40% вони точно візьмуть. Вони витратили страшенні кошти, був адміністративний тиск, але вони 100% програли столицю – це є перемога України, народу. Вони зрозуміли, що не такі вони страшні й навіть ті, які проголосували ногами проти чинної влади – не пішли на вибори. Ви знаєте, Партія регіонів не дорахувалася 4,6 мільйона виборців”.

„Чи задоволені ми, як опозиція, чи ми зробили все можливе для того? – Ні. І Арсеній Яценюк, підводячи підсумки, сказав: ми будемо ще серйозно перевіряти штаби”, - зазначила вона.

Нагадаємо, проектом постанови ВРУ рекомендується ЦВК призначити повторні вибори у 5 одномандатних округах - №№ 94, 132, 194, 197 та 223. Голова Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк на мітингу біля ЦВК у вівторок, 6 листопада, заявив, що опозиція оскаржить рішення Центральної виборчої комісії про перевибори на п’яти «проблемних» округах.